Enter a website, keyword, tag of your interest.

Buke Misri Recept

1

Find Free Si Te Gatuaj Buke Misri 67 items found Sign up for our Email Newsletter Get instant free and swap alerts! Click here and we will search for you.

  • Site info & statistics: view
2

Buke misri e shijshme, Per te pergatitur buke misri ne shtepi ju duhen: 2 filxhane caji miell 2 filxhane caji miell misri 1 filxhan caji kos 1/2 filxhan ...

  • Site info & statistics: view
3

Buke misri me djathe, Shqip, Muzike, Lajme, Humor, Video, Foto, Fjalor, Tv Live

  • Site info & statistics: view
4

***gatime te ndryshme ** wrote a note titled Buke misri e embel. Read the full text here.

  • Site info & statistics: view
5

2 luge pecivo (tharme buke) 1 luge kripe 6 copa presh, te grira ne copeza te vogla4 veze 280 ml pavllak 250 ml vaj

  • Site info & statistics: view

Related Entries

Other websites on this keyword

40-50 gr maja birre (kfasac ) 1 luge sheqer 200-250 ml. qumesht i ngrohte 300 gr miell gruri 300 gr miell misri (Kollomoqi ) 1 ve 3-4 luge kripe Majin e uli

ndersa une dua fliiiiiiiiiiiiiiiiiii kosovare, qebapa te Prizrenit dhe petulla si i ... -cigare shqiptare,slims,-qumesht dele,kos i ber vet.-buke misri me kos,apo me fasule,

... te reja, po edhe nese nuk duam edhe mund te na kete lindur nevoja te gatuajme, si thua ... mami qe e ke nga berati .....o flroi ne ne berate e bejme me buke misri ...

I first heard about this show some time back, but I never got to see it. I am glad it is coming back and I will definitely see it this time. It is high ...