Enter a website, keyword, tag of your interest.

Si Behet Keku Me Kos

1

forum community si behet keku me kos,te mblidhemi rreth guzhines..... gjerat qe ju gatuani dhe qe mbani mend si behet..

  • Site info & statistics: view
2

SI BEHET KEKU ME KOS,TE MBLIDHEMI RRETH GUZHINES.. GJERAT QE JU . Source : http://www.meemira.com/62/community-show/160/342/si-behet-keku-me-kos.html

  • Site info & statistics: view
3

Fillimisht postuar nga 'Mistreci': [qb] Receten se si behet keku me sherbet a e di kush,them se eshte e lehte m.q.s. vetem mjell dhe sheqer do.

  • Site info & statistics: view
4

Keku Permbajtja dhe pergatitja: 1 veze (ose 2 po te doni) 1 gote sheqer 1 gote vaj ... Rrih vezen sa te behet si shkume, me pas shtoni sheqerin dhe vajin dhe perzijini mire.

  • Site info & statistics: view
5

Si behet pilafi, Si behet pica, Si behet dashuri, si behet trilece, si behet torta, si behet vera, si behet bakllavaja turke, si behet keku, si behet buka misrit, si ...

  • Site info & statistics: view

Related Entries

  • There is not any related entry

Other websites on this keyword

:3veze.Kos nje tas mesatar.(mbushja behet sipas deshires me shume ose me pak gjelle.)kripe.vaj ... Mire ta bejne qe te kritikojne ty. :p:p Ja e shikon si ...

dhe uditesh si behet kaq i fen me aq pak gjera qe perdoren.Ja dhe receta mmmmmmm sa i fen ky keku Gatimet E Gjyshes; Receta E Cekes; 1000 Receta E Cekes; Receta ...

... behet keshtu:merren kokrra qiqr edhe shtypen ne havan behet gati si miell dhe per nje buke me ... Keti Spahiu keku merengue me limon njihet ne Amerike po fjala merengue ...

... me nje picete per 10 minuta dhe serviret me kos. ... Mbi kete shtrohet mbushja e pergatitur si per byrek me spinaq ... Pjekja behet me se miri ne furr te jashtme sikur flia ...

2-3 luge gjelle me kos PERBERESIT PER HAPJEN E PETEVE DUHEN 1 gote uje me ... me stika qe kam provuar ne nje pasticeri turke....mund te tregoni vetem si behet mbushja me ...

dua te di si behet brumi, se me eshte tek me bo petlla me verte ... ka ... Re: SI BEHEN PETULLAT Petullat behen me kos ore, c'jane ato qe keni vene ne liste?!

3.Hidhen te verdhat e vezes dhe punohet brumi derisa te behet si i byrekut. ... Kek me kos

1 filxhan caji kos pak kripe nje luge sode buke ... Ne nje tas rrahim te bardhat e vezeve sa te behet nje mase si ... te brumit. e futim ne furre dhe e pjekim me 200 grade. keku ...

eshte nje pite me kos shume e lehte per gatim Average: Select ratingCancel ... mire,fillojme dhe e shtojme miellin deri sa masa te marre formen e brumit (si te ...

Kozeta Memedi mos eshte hazude kjo,se nga receta me duket si hazude vetem qe kjo ... ku jeton zonja quhet revani ,,kurse ne shqiperin e mesme revania behet me veze,gjalp,kos ...

Si te gatuajme trilece, receta per embelsira shqip, si behet revania, reqeta per ... Si Te Gatuajme Per Brumin: * 1 gote kos * 1 gote sheqer * 250 gr gjalp i shkrire ...